Modernūs sprendimai

PRIVALUMAI

Žemos šildymo išlaidos net šaltą žiemą

A klasės būstas

 

Šiuolaikinės energijos taupymo technologijos užtikrina komfortą. Ką tai reiškia? Tai, kad mes pasirūpinome jūsų patogumu. Lucky Homes pastatytas naudojant energiją ir šilumą taupančias medžiagas, kurios žymiai sumažins jūsų komunalines išlaidas. Be to, visų mūsų naudojamų statybinių medžiagų kokybė tikrinama papildomai, o statybos ir apdailos darbuose naudojome tik ekologiškas medžiagas.

Taupantis energiją
Ekonomiškas
Ekologiškas

Komplekso architektūra

Stilingas architektūros sprendimas

 

Subtilios šiuolaikiškos architektūros, patogaus išplanavimo Lucky Homes projektas dar labiau įprasmina atgimstančio Naujamiesčio dvasią.

Lucky Homes komplekso architektūra yra skandinaviško stiliaus, pasižyminčio absoliučiu racionalumu, spalvų harmonija, nepriekaištinga kokybe ir medžiagų natūralumu.  Mums pasisekė suderinti estetiką su funkcionalumu. Visuose butuose suprojektuoti panoraminiai langai, suteikiantys lengvumo, šviesos ir erdvės pojūtį.

Lofto stiliaus fasadas
Natūralios apdailos medžiagos
Eko-sprendimai architektūroje

9 min. pėsčiomis iki Vingio Parko

Patogi vieta mieste arti centro ir Vingio parko

 

Nuo Lucky Homes tik 10 minučių iki istorinio sostinės centro ir ketvirtis valandos nuo pagrindinių verslo centrų. Be to kompleksas išsidėstęs ramioje vietoje prie pagrindinio miesto parko.

Lucky Homes – nauja erdvė apgyventoje aplinkoje. Urbanistinis 6 aukštų daugiabučių namų kompleksas nepriekaištingai įsilieja į gerai išvystytą Naujamiesčio infrastruktūrą. Galimybė džiaugtis šiltais ir ekonomiškais namais vos 10 min. atstumu nuo Senamiesčio.

Arti centro
Jaukus ir žalias rajonas
Šalia pagrindinių verslo centrų

Jauskitės saugūs 24/7

Saugumas

 

Jūsų namai – Jūsų tvirtovė. Lucky Homes pasirūpino kiekvieno buto ir viso komplekso saugumu. Į namą galite patekti tik elektroniniais raktais, kuriuos turės tik namo gyventojai, name taip pat yra uždara automobilių stovėjimo aikštelė ir visą parą vyksta vaizdo stebėjimas.

Lucky Homes gyventojų saugumas nėra privalumas, o pagrindinis poreikis, kuriuo mes pasirūpinome pirmiausia.

ELEKTRONINIS RAKTAS
Uždaras parkingas
Vaizdo stebėjimas 24/7

Susisiekite su mumis

Kviečiame atvykti į apžiūrą

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime!

Aleksandr Zapriagajev

Pardavimų atstovas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vardas 
El. p. 
Tel. nr. 
Žinutė 
Privatumo politika   Sutinku su Privatumo politika  
    

2021, SAVO GROUP

Solution: Webbus.lt