Plačiau apie LuckyHomes

APIE PROJEKTĄ

SAVO group vadovas

Dmitrij Savočka

„Lucky Homes, tai apartamentų kompleksas, į kurį mes įdėjome dalelę širdies.

Kiekvienas iš mūsų turime svajonę apie jaukius namus, kuriuose šeimoms būtų patogu auginti vaikus, ir laimingai gyventi. Mūsų namai – tai mūsų tvirtovė ir svarbiausių įvykių vieta.

Lucky Homes projektas — tai ne tik komfortiškas būstas, tai vieta, kur yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui. Mes norime, kad projektas jums būtų maksimaliai patogus. Kiekvieną komplekso detalę apgalvojo ir parengė mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų, turinčių tarptautinius sertifikatus bei patirtį, komanda. Tokiu būdu mes turime ergonomiškai suplanuotą gyvenamąją erdvę ir maksimaliai jaukų būstą. Į kiekvieną kvadratinį metrą mes įdėjome dalį širdies, jums reikia tik išpildyti savo svajonę.“

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ ATGIMSTANČIOJE GEROSIOS VILTIES GATVĖJE!

Apie Mus

 

Mes žinome, kad kiekvienam žmogui svarbu įleisti šaknis, išsirinkti geriausią vietą savo šeimos lizdeliui. LuckyHomes – tai jaukumas, saugumas, elegantiška architektūra ir puiki infrastruktūra. Kompleksas gerai pritampa prie dinamiškai besikeičiančio Naujamiesčio rajono ansamblio.

Lucky Homes namuose įrengti tylūs greitieji liftai. Patogi automobilių stovėjimo aikštelė yra pirmajame namų aukšte, o tai reiškia, kad Jums nereikės ieškoti vietos, kur pastatyti automobilį ir nerimauti dėl jo saugumo.

Komplekso teritorijoje mes įrengėme dvi vaikų žaidimų aikšteles: viena iš jų yra atvirame ore, o antrąją - uždarą, rasite pirmajame aukšte. Šioje aikštelėje tėvai galės maloniai praleisti laiką su mažyliais bet kokiu oru. Žaliosios poilsio zonos ir akį traukiantys landšafto sprendimai sukuria Lucky Homes komfortišką erdvę šeimoms. Didžiulėse atvirose terasose, esančiose viršutiniuose aukštuose, galėsite romantiškai vakarieniauti, ilsėtis su šeima, stebėti saulėlydį neišeidami iš namų. Mes atsižvelgėme į visus būtinus šiuolaikinės šeimos poreikius: vieta aktyviam šeimos poilsiui, artumas iki pagrindinių miesto verslo centrų.

Lucky Homes — tai naujų A klasės butų kompleksas Gerosios Vilties gatvėje.

Apdailos rūpesčius palikite mums!

PILNA APDAILA

 

LUCKY HOMES siūlo taupyti savo laiką ir rinktis butą jau su visa apdaila. Žinome, kad greitu miesto ritmu gyvenančiam žmogui laikas – viena pagrindinių vertybių. Todėl siekdami, kad savo laisvas akimirkas galėtumėte skirti poilsiui, kviečiame rinktis iš butų, kuriuos įrenginėjo tikri savo srities profesionalai. Jokių ilgų eilių laukiant pas meistrus – pasirinkus būstą su visa apdaila, Jums teliks pasirūpinti norimais baldais ir pradėti įsikraustymo darbus!

Pasirinkus butą su visa apdaila, jame rasite:

  • sutvarkytas sienas, lubas, laminuotas grindis;
  • įrengtą apšvietimą, jungtukus ir rozetes;
  • išklijuotas plyteles sanitariniame mazge;
  • vonią arba dušo kabiną;
  • unitazą;
  • kriauklę.

Įrenginėdami butus apgalvojome kiekvieną detalę bei skyrėme ypatingą dėmesį erdvių išdėstymui, tad užtikriname, kad gyventi čia bus ne tik jauku, bet ir patogu. Neapsikraukite papildomais rūpesčiais, sutaupykite savo brangų laiką ir mėgaukitės išskirtiniais bei aukščiausius kokybės standartus atitinkančiais namais.

Jūsų patogumui

Parkavimo vietos ir sandėliukai

 

Jūsų patogumui projekte suplanuotos parkavimo vietos ir įvairaus dydžio sandėliukai. Apžiūrėkite ir pasirinkite jums tinkamiausią variantą pagal jūsų poreikius.

 

Atsisiųsti: -1 a. planai (PDF)

Atsisiųsti: -2 a. planai (PDF)

„SAVO Group“ – moderni investicinių ir nekilnojamo turto plėtros įmonių grupė, kuri drąsiai įgyvendina pažangiausias statybos idėjas ir kuria naują gyvenimo lygį. Mūsų realizuoti projektai apjungia daugybę principų, standartų ir kultūrą, ir tai užtikrina patogų gerai suderinto organizmo – gyvenamojo komplekso „Euromiestas“ funkcionavimą.

12

metų patirtis statant būstą. Gyventojų pasitikėjimas dešimtmečiui.

2500+

Mes pastatėme daugiau, kaip 2500 butų. Patogios sąlygos ir ergonomiškas planavimas.

250k

Mes pastatėme 250000 kv. m. busto ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto.

9 min iki Vingio parko

Vieta

 

Šiandien Naujamiestis – vienas perspektyviausių Vilniaus miesto rajonų, kuriame kyla verslo centrai, kuriasi menininkų, dizainerių, fotografų dirbtuvės ir studijos.

 

Gyvendami LUCKY HOMES, Jūs pėsčiomis pasieksite visus socialiai svarbius ir pilnaverčiam gyvenimui būtinus objektus. Leisti laisvalaikį, mėgautis gamta ir pamiršti miesto šurmulį galėsite šalia esančiame Vingio parke.

Raskite geriausias finansavimo sąlygas

Bankų pasiūlymai

 

Kreditavimo schema:

Pirkėjas, teikdamas paraišką kreditui, pateikia bankui preliminarią sutartį dėl buto su daline apdaila įsigyjimo ir atskirą dvišalę apdailos darbų sutartį su rangovu.

  1. Bankas, įvertinęs pirkėjo mokumą, pateikia garantinį raštą arba kredito sutartį, su konkrečiomis sumomis: 1) buto įsigyjimui ir 2) atskirai buto apdailai.
  2. Pirkėjas įsigyja butą iš vystytojo su daline apdaila.
  3. Rangovas su 15 proc. avansu atlieka apdailos darbus pirkėjo bute.
  4. Rangovas gauna atlygį tiesiogiai iš banko po to, kai pirkėjas pateikia bankui darbų atlikimo aktą. Jeigu banko kredituojama suma mažesnė, nei numatyta rangos sutartyje, tai pirkėjas pats apmoka skirtumą.

Susisiekite su mumis

Kviečiame atvykti į apžiūrą

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime!

Aleksandr Zapriagajev

Pardavimų atstovas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vardas 
El. p. 
Tel. nr. 
Žinutė 
Privatumo politika   Sutinku su Privatumo politika  
    

2021, SAVO GROUP

Solution: Webbus.lt