Plačiau apie LuckyHomes2

APIE PROJEKTĄ

SAVO group vadovas

Dmitrij Savočka

„Lucky Homes, tai apartamentų kompleksas, į kurį mes įdėjome dalelę širdies.

Kiekvienas iš mūsų turime svajonę apie jaukius namus, kuriuose šeimoms būtų patogu auginti vaikus, ir laimingai gyventi. Mūsų namai – tai mūsų tvirtovė ir svarbiausių įvykių vieta.

Lucky Homes projektas — tai ne tik komfortiškas būstas, tai vieta, kur yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui. Mes norime, kad projektas jums būtų maksimaliai patogus. Kiekvieną komplekso detalę apgalvojo ir parengė mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų, turinčių tarptautinius sertifikatus bei patirtį, komanda. Tokiu būdu mes turime ergonomiškai suplanuotą gyvenamąją erdvę ir maksimaliai jaukų būstą. Į kiekvieną kvadratinį metrą mes įdėjome dalį širdies, jums reikia tik išpildyti savo svajonę.“

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ KIEKVIENOJE DETALĖJE

Apie Mus

 

LUCKY HOMES 2 prioritetas – kokybė ir estetika, todėl projekte kiekvienai, net ir smulkiausiai detalei skiriamas ypatingas dėmesys. Nuo panoraminių langų butuose iki didelių laiptinių vitrinų, nuo dekoratyvinių fasado elementų iki išskirtinio formato plytelių apdailos – kiekvienas sprendimas priimtas atsižvelgiant į aukščiausius kokybės standartus.

Projekte pasirinkti kuo universalesni butų išplanavimai, numatant visus reikalingus interjero elementus, kad pirkėjui įsigijus butą nereikėtų atlikti jokių statybinių korekcijų. Projekto architektūra sukuria solidumo įspūdį, o stilingos detalės išskiria pastatą iš bendro konteksto. LUCKY HOMES 2 projekte visų būstų langai yra vitrininiai – maksimalaus dydžio, kylantys nuo grindų, net ir ten, kur nenumatyti balkonai. Šis sprendimas gyventojams leis mėgautis šviesiais namais ir erdvės pojūčiu. Visi butai vidiniame kieme turi balkonus, o jų turėklai taip pat skaidrūs, tonuoto stiklo, todėl suteikia papildomą erdvumo jausmą.

„SAVO investicija“ – tarptautinis nekilnojamojo turto vystytojas, sukaupęs daugiau nei 12 metų patirtį statant aukščiausios kokybės būstus. Įgyvendinant pažangiausias statybos idėjas, „SAVO investicija“ kuria naują gyvenimo lygį, kur susijungia išskirtinė kokybė ir dėmesys detalėms.

12

metų patirtis statant būstą. Gyventojų pasitikėjimas dešimtmečiui.

2500+

Mes pastatėme daugiau, kaip 2500 butų. Patogios sąlygos ir ergonomiškas planavimas.

250k

Mes pastatėme 250000 kv. m. busto ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto.

5 min iki centro

VIETA MIESTE

 

Kalvarijų gatvė patenka į Vilniaus senamiesčio vizualinės apsaugos pozonį, todėl visi naujai statomi pastatai turi atitikti architektūrinį kontekstą. Griežtesni reikalavimai naujiems statiniams tik padrąsino kūrybiškai atskleisti Kalvarijų gatvės charakterį, todėl LUCKY HOMES 2 komplekso fasadas elegantiškai atlieps urbanistinę vietos vienovę. LUCKY HOMES 2 projektas tęsia gatvės užstatymo liniją ir puikiai įsilieja tarp jau esamų pastatų, taip kurdamas naują šios Kalvarijų gatvės dalies istoriją. Kurdami projekto viziją, galvojome apie aktyvius miestiečius, ieškančius mažesnio būsto ir norinčius pasiekti miesto centrą vos per keletą minučių. Arti esantis miesto centras ir patogus susisiekimas paverčia LUCKY HOMES 2 projektą idealiu pasirinkimu kiekvienam, kuris nenori gaišti savo laiko automobilių spūstyse – viską, ko reikia, galima pasiekti pėstute.

Susisiekite su mumis

Kviečiame atvykti į apžiūrą

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime!

Aleksandr Zapriagajev

Pardavimų atstovas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vardas 
El. p. 
Tel. nr. 
Žinutė 
Privatumo politika   Sutinku su Privatumo politika  
    

2021, SAVO GROUP

Solution: Webbus.lt