Lithuania
Gerosios Vilties gatve 27, Vilnius

Dmitrij Savočka

«Lucky Homes, tai apartamentų kompleksas, į kurį mes įdėjome dalelę širdies.

Kiekvienas iš mūsų turime svajonę apie jaukius namus, kuriose šeimoms būtų patogu auginti vaikus, ir laimingai gyventi. Mūsų namai – tai mūsų tvirtovė ir svarbiausių įvykių vieta.

Lucky Homes projektas — tai ne tik komfortiškas būstas, tai vieta, kur yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui. Mes norime, kad projektas jums būtų maksimaliai patogus. Kiekvieną komplekso detalę apgalvojo ir parengė mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų, turinčių tarptautinius sertifikatus bei patirtį, komanda. Tokiu būdu mes turime ergonomiškai suplanuotą gyvenamąją erdvę ir maksimaliai jaukų būstą. Į kiekvieną kvadratinį metrą mes įdėjome dalį širdies, jums reikia tik išpildyti savo svajonę.»

PEREITI Į VYSTYTOJO SVETAINĘ

Apie mus

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ ATGIMSTANČIOJE GEROSIOS VILTIES GATVĖJE!
Mes žinome, kad kiekvienam žmogui svarbu įleisti šaknis, išsirinkti geriausią vietą savo šeimos lizdeliui. LuckyHomes – tai jaukumas, saugumas, elegantiška architektūra ir puiki infrastruktūra. Kompleksas gerai pritampa prie dinamiškai besikeičiančio Naujamiesčio rajono ansamblio.

EFEKTYVI ŠILUMOS
IZOLIACIJA

Pamirškite apie šaltį ir pernelyg dideliais šildymo sąskaitas. Mes naudojame modernias aukštųjų technologijų medžiagas, kurios saugo visą šilumą viduje.

GRINDINIS ŠILDYMAS

Grindinis šildymas - tai alternatyva radiatoriams, kai patalpas šildanti sistema įrengiama po grindimis. Didžiausi pliusai - tai tolygus šilumos pasiskirstymas, energijos taupymas, aukščiausias higienos lygis.

ORO REKUPERACIJOS
SISTEMA

Šiuolaikinė vėdinimo sistema leidžia išlaikyti šilumą efektyviau šaltuoju metų laiku ir taupyti elektros energijos suvartojimą.

100% Projekto baigtumas

Mes pasirūpinome kiekvieno buto, ir viso komplekso saugos sistema. Į namą patekti galima tik naudojantis elektroniniu raktu, kurį turi tik namo gyventojai.

Lucky Homes namuose įrengti tylūs greitieji liftai. Patogi automobilių stovėjimo aikštelė yra pirmame namų aukšte, o tai reiškia, kad Jums nereikės ieškoti vietos, kur pastatyti automobilį ir nerimauti dėl jo saugumo.

Komplekso teritorijoje mes įrengėme dvi vaikų aikšteles: viena iš jų yra atvirame ore, o antra-uždara, yra pirmame aukšte. Šioje aikštelėje tėvai galės maloniai praleisti laiką su mažyliais bet kokiu oru. Žaliosios poilsio zonos ir akį traukiantys landšafto sprendimai sukuria Lucky Homes komfortišką erdvę šeimoms. Didžiulėse atvirose terasose, esančiose viršutiniuose aukštuose, galėsite romantiškai vakarieniauti, ilsėtis su šeima, stebėti saulėlydį neišeidami iš namų. Mes atsižvelgėme į visus būtinus šiuolaikinės šeimos poreikius: vieta aktyviam šeimos poilsiui, artumas iki pagrindinės miesto verslo dalies.

Lucky Homes — tai naujų A klasės butų kompleksas apie Gerosios Vilties gatvėje.

Savo Group

„SAVO Group“ – moderni investicinių ir nekilnojamo turto plėtros įmonių grupė, kuri drąsiai įgyvendina pažangiausias statybos idėjas ir kuria naują gyvenimo lygį. Mūsų realizuoti projektai apjungia daugybę principų, standartų ir kultūrą, ir tai užtikrina patogų gerai suderinto organizmo – gyvenamojo komplekso „Euromiestas“ funkcionavimą.

PEREITI Į VYSTYTOJO SVETAINĘ

12 METŲ

patirtis statant būstą. Gyventojų pasitikėjimas dešimtmečiui.

2,5 tūkst.

Mes pastatėme daugiau, kaip 2500 butų. Patogios sąlygos ir ergonomiškas planavimas.

250 tūkst. М²

Mes pastatėme 250000 kv. m. busto ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto. Mes nesustojame pasiekus tikslą ir toliau kuriame erdvę patogiam gyvenimui!

Mūsų partneriai